MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 8652018
nr 865 2018
Fåtölj
Louis XVI-stil, 1800-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 december 2013
kl 20:52:52
16/12 20:47:53